WIADOMOŚCI

  • 17.09.2016
  • 2623
Bottas i Massa ofiarami żółtej flagi
Bottas i Massa ofiarami żółtej flagi
Valtteri Bottas oraz Felipe Massa musieli zwolnić na swoim drugim przejeździe w Q2 przez żółtą flagę spowodowaną wypadkiem Romaina Grosjeana.
baner_rbr_v3.jpg
Valtteri Bottas, P11
„Pomiędzy treningami i kwalifikacjami poczyniliśmy postęp. Weekend jest jednak trudny. W czasówce byłem bardzo blisko Force India. Czułem, że jadę dobre okrążenie, ale przez żółtą flagę musiałem zwolnić. Dlatego Perez znalazł się przed nami. Został jednak wezwany przez sędziów, więc zobaczymy, co się stanie. Nasze tempo wyścigowe jest lepsze niż na jednym kółku, więc liczę na to, że uda się nawiązać walkę z Force India i Toro Rosso. Taki mamy cel.”

Felipe Massa, P12
„Ostatecznie to nie były dobre kwalifikacje. Poprawiłem się na swoim ostatnim kółku, ale nie mogłem go dokończyć przez żółtą flagę. Może nasi rywale nie zwolnili? Jutro czeka nas wyścig i musimy być gotowi na wszystko.”

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

1 KOMENTARZ
avatar
Ananas

17.09.2016 20:41

0

Pojedynki kierowców w jednym zespole (sezon 2016) Bottas - Massa Pozycje startowe 13 - 2


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu